Separatory mgły home

Filtracja powietrza

Separatory mgły olejowej

Informacje

Firma MICRONFILTER została założona przez grupę utalentowanych inżynierów oraz specjalistów od sprzedaży. Całą swoją karierę poświęcili na rzecz ekologii miejsca pracy, odciągów mgły olejowej oraz filtracji chłodziw. W mniej niż trzy lata Micronfilter wyrósł na silne i dobrze zorganizowane przedsiębiorstwo mogące śmiało konkurować z większością firm specjalizujących się w tym sektorze od dekad.

Młody i innowacyjnie myślący zespół, którego średnia wieku jest poniżej 35 lat, wniósł na rynek szereg rozwiązań wysoko zaawansowanych technologicznie, perfekcyjnie wykonanych oraz innowacyjnych i konkurencyjnych cenowo. Micronfilter z dumą głosi swoje nowoczesne podejście do biznesu – podejście przejrzystości, dostępu do informacji, współpracy z klientem oraz opieki nad swoimi pracownikami.

Poprzez wspaniałą atmosferę w firmie, pracownicy powiększają swoje horyzonty, co pozwala na osiągnięcie atmosfery, gdzie pomysły nabierają kształtów oraz genialne rozwiązania wprowadzane są w życie.

Współpraca firmy ADJATECH z tak rzetelnym i solidnym kooperantem jest dla nas źródłem satysfakcji i rozwoju. ADJATECH od końca kwietnia 2017 roku została dodatkowo ADJATECH AUTORIZED DEALER.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

logo_micronfilter